Код 144

Нема на залиха
SKU
2703
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 2918 - бела
  Боди - код 2918 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Дамско боди в оранжево от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 3322 - 1 - бело
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 3322 - 4
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Боди - код 2030 - 1 - борда
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Дамско боди с ефектно деколте с атрактивен десен - код 422 - 3
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Боди - код 3313 - 1 - бело
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 2935 - црвена
  Боди - код 2935 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71