Код 22

Нема на залиха
SKU
2912
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди в цвят мента - код 2918
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивно изрязано дамско боди в черно - код 1279
  Боди - код 1279 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 2
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 4667 - бело
  Боди - код 4667 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Атрактивно изрязано дамско боди в бежово - код 1279
  Боди - код 1279
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Секси дамско боди в цвят шампанско с цип - код 11595
  Боди - код 11595
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Дамско боди в бяло рипс - код 11562
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Секси дамско боди в бяло с цип - код 11595
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Стилно дамско боди в червено - код 3984
  Боди - код 3984 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Дамско изрязано боди в бяло - код 3322
  Боди - код 3322 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71