Код 577

Нема на залиха
SKU
10712
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Боди - код 6626 - бело
  Боди - код 6626 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Боди - код 3322 - 4
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 11562 - сиво
  Боди - код 11562 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Боди - код 2918 - црвена
  Боди - код 2918 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Боди - код 2935 - црна
  Боди - код 2935 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Боди - код 3090 - шарена
  Боди - код 3090 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Боди - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71