Код 577

Нема на залиха
SKU
3873
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди с цип в черно рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Дамско боди в бяло - код 2918
  Боди - код 2918 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Боди - код 1463 - капучино
  Боди - код 1463 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Атрактивно изрязано дамско боди в черно - код 1279
  Боди - код 1279 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Боди - код 11935 - розова
  Боди - код 11935 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 3
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 2
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамско боди в цвят мента - код 2918
  Боди - код 2918 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско боди в светлосиньо с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71