-35%

Код 3344 - црна - Чанти

Нема на залиха
SKU
344311
-35%
Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 4

Должина (cm.): 26

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код CK3315 - црна
  Код CK3315 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Код B442
  Код B442
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код B434 - тиркизна
  Код B434 - тиркизна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Код B428 - жолта
  Код B428 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код W130 - кафеава
  Код W130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код B437 - ментол
  Код B437 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Код B471 - ментол
  Код B471 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код B415 - борда
  Код B415 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код B413 - ментол
  Код B413 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Код B421
  Код B421
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71