-33%

Код 5617 - ментол - Чанти

Нема на залиха
SKU
337471
-33%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 34

Width (cm.): 13

Должина (cm.): 25

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код LS542 - зелена
  Код LS542 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код B94 - окер
  Код B94 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код DD-570
  Код DD-570
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Код 20101 - црна
  Код 20101 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код AC-1013 - црна
  Код AC-1013 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Код YX6811 - розова
  Код YX6811 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код MS-3001 - кремова
  Код MS-3001 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Код B74 - светло сина
  Код B74 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71