-33%

Код 5617 - сиво - Чанти

Нема на залиха
SKU
337456
-33%
Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 34

Width (cm.): 13

Должина (cm.): 25

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B271 - 3 - шарена
  Код B271 - 3 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Код B350 - црна
  Код B350 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B68 - 3 - шарена
  Код B68 - 3 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код B322 - црна
  Код B322 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код В19 - жолта
  Код В19 - жолта
  Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 6. Код DM-1 - розова
  Код DM-1 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код B13 - путер зелена
  Код B13 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B341
  Код B341
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код B331 - црна
  Код B331 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код LS589 - портокалова
  Код LS589 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71