Ново

Код 8241

Нема на залиха
SKU
337396
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код NH2813 - сина
  Код NH2813 - сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код H - 9029 - 2 - шарена
  Код H - 9029 - 2 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код B13 - темно кафеава
  Код B13 - темно кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код D8507 - кафеава
  Код D8507 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код AC-1016 - портокалова
  Код AC-1016 - портокалова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 6. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Код AC-1006 - црна
  Код AC-1006 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 8. Код JZ-1901 - ментол
  Код JZ-1901 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код AC-1004 - розова
  Код AC-1004 - розова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 10. Код 92083 - светло сина
  Код 92083 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71