-47%

Код B1 - сребро - Чанти

Нема на залиха
SKU
341116
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сребро

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 30

Width (cm.): 12

Должина (cm.): 42

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B423 - сиво
  Код B423 - сиво
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Код B315
  Код B315
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Код B416 - капучино
  Код B416 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Код AC-1009 - жолта
  Код AC-1009 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Код B425
  Код B425
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код B57 - окер
  Код B57 - окер
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код HS-98101 - окер
  Код HS-98101 - окер
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 7. Код B422 - црна
  Код B422 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Код B48 - окер
  Код B48 - окер
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код B448 - ментол
  Код B448 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B461 - црна
  Код B461 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71