-47%

Код B1 - златно - Чанти

Нема на залиха
SKU
341086
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Златно

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 30

Width (cm.): 12

Должина (cm.): 42

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B457 - жолта
  Код B457 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B461
  Код B461
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B441 - окер
  Код B441 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B444 - жолта
  Код B444 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B436 - жолта
  Код B436 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код B416 - капучино
  Код B416 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Код B351 - 2 - шарена
  Код B351 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Код B341 - пудра
  Код B341 - пудра
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код B436 - небесно сина
  Код B436 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код LS563 - кафеава
  Код LS563 - кафеава
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B291 - виолетова
  Код B291 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Код B69 - црвена
  Код B69 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Код B418 - црна
  Код B418 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код B8 - црвена
  Код B8 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B472
  Код B472
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71