-36%

Код B10-203 - 1 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340756
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 90144-13 - кремова
  Код 90144-13 - кремова
  Special Price MKD 2.116,71 Регуларна цена MKD 2.696,71
 2. Код HS-5135 - бела
  Код HS-5135 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Код AC-1012 - темно сина
  Код AC-1012 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Код 91866 - портокалова
  Код 91866 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код B75 - црна
  Код B75 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Код AC1001 - црна
  Код AC1001 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Код JW6489 - ментол
  Код JW6489 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код NH2863 - црна
  Код NH2863 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код B21 - бело
  Код B21 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71