-36%

Код B10-203 - 2 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340801
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B68 - 3 - шарена
  Код B68 - 3 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Код B290 - црна
  Код B290 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код B453 - кремова
  Код B453 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Код B331 - бело
  Код B331 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Код B304
  Код B304
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код B305
  Код B305
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код B425 - црвена
  Код B425 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Код B396 - бело
  Код B396 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Код B424 - црна
  Код B424 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код B299 - зелена
  Код B299 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код B458 - капучино
  Код B458 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71