-36%

Код B10-203 - 3 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340816
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код B72 - розова
  Код B72 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Код B92 - црна
  Код B92 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Код AC-1006 - кафеава
  Код AC-1006 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B28-822 - окер
  Код B28-822 - окер
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Код B99 - 2 - шарено
  Код B99 - 2 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код HS-98101 - сиво
  Код HS-98101 - сиво
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Код DM-13 - жолта
  Код DM-13 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71