-36%

Код B10-203 - 4 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340831
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B68 - 3 - шарена
  Код B68 - 3 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Код B68 - 2 - шарена
  Код B68 - 2 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Код B7594 - црна
  Код B7594 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код B292 - борда
  Код B292 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Код B331 - црна
  Код B331 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Код YX6824 - тиркизна
  Код YX6824 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код B336 - црна
  Код B336 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Код B13
  Код B13
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код B290
  Код B290
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Код DM-04 - портокалова
  Код DM-04 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код LS589 - жолта
  Код LS589 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71