-31%

Код B2-8808 - црна - Чанти

На залиха
SKU
340846
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B74 - црна
  Код B74 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B69 - црна
  Код B69 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B103 - 2 - црна
  Код B103 - 2 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код B103 - 1 - црна
  Код B103 - 1 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B95 - 2 - црна
  Код B95 - 2 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Код Y81914-1 - црна
  Код Y81914-1 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код SP9027 - ментол
  Код SP9027 - ментол
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код AC-1016 - портокалова
  Код AC-1016 - портокалова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Код DM-13 - црна
  Код DM-13 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код LS589 - портокалова
  Код LS589 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Код B103 - 2 - црна
  Код B103 - 2 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код NH2818 - окер
  Код NH2818 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код AC-1026 - црвена
  Код AC-1026 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Код YF8852 - светло зелено
  Код YF8852 - светло зелено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71