-40%

Код B4-002 - зелена - Чанти

Нема на залиха
SKU
341041
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B335
  Код B335
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Код B422 - окер
  Код B422 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B441 - окер
  Код B441 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Код B273 - црна
  Код B273 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B289 - 2 - шарена
  Код B289 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B459 - црна
  Код B459 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код YX6811 - црна
  Код YX6811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B447 - кафеава
  Код B447 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Код YX6811 - окер
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код B461 - небесно сина
  Код B461 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Код B304
  Код B304
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71