-42%

Код B5 - борда - Чанти

Нема на залиха
SKU
340651
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код HS - 5136 - црвена
  Код HS - 5136 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код DM-13 - црвена
  Код DM-13 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код CF009-25 - борда
  Код CF009-25 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код OY1210 - корали
  Код OY1210 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код OY1210 - црвена
  Код OY1210 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код H - 9029 - 3 - шарена
  Код H - 9029 - 3 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код LS543 - црна
  Код LS543 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Код B27 - бела
  Код B27 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Код AC1005 - кафеава
  Код AC1005 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Код B75 - сиво
  Код B75 - сиво
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Код 4471 - темно сина
  Код 4471 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код NH2813 - кафеава
  Код NH2813 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код W130 - портокалова
  Код W130 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код 4471 - светло сина
  Код 4471 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код AC1026 - ментол
  Код AC1026 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71