-42%

Код B5 - црна - Чанти

Нема на залиха
SKU
340681
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B70 - црна
  Код B70 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B27 - црна
  Код B27 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код B18 - црна
  Код B18 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код JW6489 - црна
  Код JW6489 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код HS - 5136 - црна
  Код HS - 5136 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код 20124 - црна
  Код 20124 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код AC1001 - окер
  Код AC1001 - окер
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Код AC1005 - црвена
  Код AC1005 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Код 5350 - црвена
  Код 5350 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код HS - 8104 - бела
  Код HS - 8104 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B73 - борда
  Код B73 - борда
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Код DD-594 - златно
  Код DD-594 - златно
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код B99 - 4 - шарено
  Код B99 - 4 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Код B13 - темно кафеава
  Код B13 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71