-42%

Код B5 - кафеава - Чанти

Нема на залиха
SKU
340636
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B70 - кафеава
  Код B70 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код B27 - кафеава
  Код B27 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код NH2897 - кафеава
  Код NH2897 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Код JY - 6479 - кафеава
  Код JY - 6479 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код W130 - кафеава
  Код W130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код NH2818 - кремова
  Код NH2818 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код Y81914-1 - црна
  Код Y81914-1 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код CK3315 - црна
  Код CK3315 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Код B104 - розова
  Код B104 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код NH2863
  Код NH2863
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Код 10101А - небесно сина
  Код 10101А - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код LS594 - портокалова
  Код LS594 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код LS563 - сиво
  Код LS563 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код B62 - 5 - шарено
  Код B62 - 5 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71