-42%

Код B5 - капучино - Чанти

Нема на залиха
SKU
340666
-42%
Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B70 - кафеава
  Код B70 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Код B27 - кафеава
  Код B27 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код NH2897 - кафеава
  Код NH2897 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Код JY - 6479 - кафеава
  Код JY - 6479 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Код W130 - кафеава
  Код W130 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Код 11551-10
  Код 11551-10
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Код AC-1013 - црна
  Код AC-1013 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Код 10021А - темно сина
  Код 10021А - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B15 - црна
  Код B15 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код DM-1 - розова
  Код DM-1 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код 5505 - портокалова
  Код 5505 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Код 5585 - портокалова
  Код 5585 - портокалова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Код CK3315 - кремова
  Код CK3315 - кремова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Код AC- 1015 - жолта
  Код AC- 1015 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Код AC-1012 - црна
  Код AC-1012 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71