-31%

Код B6 - црна - Чанти

На залиха
SKU
340606
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B74 - црна
  Код B74 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B69 - црна
  Код B69 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B103 - 2 - црна
  Код B103 - 2 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код B103 - 1 - црна
  Код B103 - 1 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B95 - 2 - црна
  Код B95 - 2 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код AC-1016 - портокалова
  Код AC-1016 - портокалова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Код B13 - путер зелена
  Код B13 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код AC-1012 - црна
  Код AC-1012 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Код AC-1007 - црвена
  Код AC-1007 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Код B62 - 6 - шарено
  Код B62 - 6 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Код LS594 - црвена
  Код LS594 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код 92083 - розова
  Код 92083 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код JZ-1901 - жолта
  Код JZ-1901 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71