-31%

Код B6 - кафеава - Чанти

На залиха
SKU
340591
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B69 - кафеава
  Код B69 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код B103 - 3 - капучино
  Код B103 - 3 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Код B104 - кафеава
  Код B104 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код LS589 - кафеава
  Код LS589 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код JY-6480 - кафеава
  Код JY-6480 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B69 - небесно сина
  Код B69 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Код SP9027 - црна
  Код SP9027 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Код NH2818 - бело
  Код NH2818 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код B9-801 - 2 - шарено
  Код B9-801 - 2 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Код 92083 - жолта
  Код 92083 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код LS563 - црвена
  Код LS563 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код B92 - розова
  Код B92 - розова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Код CK3316 - сребро
  Код CK3316 - сребро
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Код AC-1006 - бело
  Код AC-1006 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Код D8505 - црна
  Код D8505 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71