-31%

Код B6 - пудра - Чанти

На залиха
SKU
340576
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 10

Должина (cm.): 26

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B291 - виолетова
  Код B291 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Код B292
  Код B292
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Код 3344 - путер зелена
  Код 3344 - путер зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Код B275 - црна
  Код B275 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Код H9092 - портокалова
  Код H9092 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код B293 - црна
  Код B293 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код 2228 - црна
  Код 2228 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B336 - црна
  Код B336 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Код DM-1 - розова
  Код DM-1 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Код B314 - кафеава
  Код B314 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Код B308
  Код B308
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71