-31%

Код B6 - Чанти

На залиха
SKU
340621
-31%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B103 - 5
  Код B103 - 5
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Код B95 - 1
  Код B95 - 1
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B36/7787
  Код B36/7787
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код B11
  Код B11
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код LS589 - кремова
  Код LS589 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код AC1001 - капучино
  Код AC1001 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код NH2813 - сина
  Код NH2813 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код NH2889 - црна
  Код NH2889 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код AC-1026 - портокалова
  Код AC-1026 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Код AC-1009 - розова
  Код AC-1009 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Код YF9237 - 1 - кафеава
  Код YF9237 - 1 - кафеава
  MKD 1.391,71
 7. Код 10926-6 - портокалова
  Код 10926-6 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Код Y81914-1 - праска
  Код Y81914-1 - праска
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код LS543 - кремова
  Код LS543 - кремова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Код B13
  Код B13
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71