-33%

Код B8 - црна - Чанти

Нема на залиха
SKU
340546
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 30

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код 7674 - црна
  Код 7674 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B126 - црна
  Код B126 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B150 - црна
  Код B150 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код LS563 - бело
  Код LS563 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код OY1206 - портокалова
  Код OY1206 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код B94 - зелена
  Код B94 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Код AC-1012 - портокалова
  Код AC-1012 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Код AC-1003 - капучино
  Код AC-1003 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Код LS542 - зелена
  Код LS542 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код AC1026 - ментол
  Код AC1026 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Код JY-6480 - црвена
  Код JY-6480 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код NH2893 - кремова
  Код NH2893 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код B45 - окер
  Код B45 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71