-33%

Код B8 - црвена - Чанти

На залиха
SKU
340561
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 20

Width (cm.): 1

Должина (cm.): 30

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код В59 - кафеава
  Код В59 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код JY-6480 - црвена
  Код JY-6480 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код NH2850 - црвена
  Код NH2850 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код 5350 - црвена
  Код 5350 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код AC-1013 - портокалова
  Код AC-1013 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код LS589 - кафеава
  Код LS589 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код CF009-25 - розова
  Код CF009-25 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код AC-1027 - жолта
  Код AC-1027 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Код AC-1012 - црна
  Код AC-1012 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Код B66 - ментол
  Код B66 - ментол
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Код B120
  Код B120
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код B166 - бела
  Код B166 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Код D8507 - кафеава
  Код D8507 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код R1075 - кафеава
  Код R1075 - кафеава
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71