-40%

Код B9-801 - 1 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340861
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B9-801 - 8 - шарено
  Код B9-801 - 8 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Код B9-801 - 7 - шарено
  Код B9-801 - 7 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Код B9-801 - 5 - шарено
  Код B9-801 - 5 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Код B9-801 - 2 - шарено
  Код B9-801 - 2 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Код AC1001 - капучино
  Код AC1001 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код 10021А - розова
  Код 10021А - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Код B53 - 1 - бело
  Код B53 - 1 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код HS - 8104 - кремова
  Код HS - 8104 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код AC-1009 - ментол
  Код AC-1009 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Код 9988 - портокалова
  Код 9988 - портокалова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Код AC1005 - кафеава
  Код AC1005 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Код YF8852 - портокалова
  Код YF8852 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код B62 - 5 - шарено
  Код B62 - 5 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Код AC- 1015 - жолта
  Код AC- 1015 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71