-40%

Код B9-801 - 3 - шарено - Чанти

Нема на залиха
SKU
340891
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B9-801 - 8 - шарено
  Код B9-801 - 8 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Код B9-801 - 7 - шарено
  Код B9-801 - 7 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Код B9-801 - 5 - шарено
  Код B9-801 - 5 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Код B9-801 - 2 - шарено
  Код B9-801 - 2 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Код NH2862 - кафеава
  Код NH2862 - кафеава
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Код JY - 6479 - кафеава
  Код JY - 6479 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Код B74 - црна
  Код B74 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код 92083 - светло сина
  Код 92083 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B45 - светло зелено
  Код B45 - светло зелено
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Код 2228 - црвена
  Код 2228 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код YX6811 - портокалова
  Код YX6811 - портокалова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код AC-1016 - црна
  Код AC-1016 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Код HS - 88016 - жолта
  Код HS - 88016 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код NH2863 - црна
  Код NH2863 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71