-40%

Код B9-801 - 5 - шарено - Чанти

На залиха
SKU
340921
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B9-801 - 8 - шарено
  Код B9-801 - 8 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Код B9-801 - 7 - шарено
  Код B9-801 - 7 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Код B9-801 - 2 - шарено
  Код B9-801 - 2 - шарено
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Код NH2889 - жолта
  Код NH2889 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Код B45
  Код B45
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Код CF009-25 - светло сина
  Код CF009-25 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код B34/9795 - окер
  Код B34/9795 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Код AC-1026 - жолта
  Код AC-1026 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Код NH2813 - црвена
  Код NH2813 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 11551-3 - кафеава
  Код 11551-3 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код 92083 - црна
  Код 92083 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код AC-1017 - бело
  Код AC-1017 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Код SP9027 - црна
  Код SP9027 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71