Ново -44%

Код JW6489 - кафеава

На залиха
SKU
336166
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код R1068 - црвена
  Код R1068 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Код 20101
  Код 20101
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Код H9092 - портокалова
  Код H9092 - портокалова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 4. Код JY-6480
  Код JY-6480
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код AC1005 - црвена
  Код AC1005 - црвена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 6. Код OY1210 - црвена
  Код OY1210 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Код JY - 6479 - црвена
  Код JY - 6479 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Код YF949 - бела
  Код YF949 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код DD-570 - портокалова
  Код DD-570 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 10. Код AC-1022 - ментол
  Код AC-1022 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71