-44%

Код JW6489 - сиво - Чанти

Нема на залиха
SKU
336331
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 10

Должина (cm.): 26

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B315
  Код B315
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Код B298 - сребро
  Код B298 - сребро
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Код B292
  Код B292
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Код B291 - сребро
  Код B291 - сребро
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Код B144 - сиво
  Код B144 - сиво
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Слични производи
 1. Код AC1001
  Код AC1001
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Код LS542 - црвена
  Код LS542 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Код B343 - црна
  Код B343 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Код B337
  Код B337
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Код B291 - црна
  Код B291 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Код B328
  Код B328
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Код B32/5049
  Код B32/5049
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Код DM-04 - жолта
  Код DM-04 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код B69 - небесно сина
  Код B69 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Код LS589 - портокалова
  Код LS589 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71