Ново -44%

Код JW6489

На залиха
SKU
336196
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код SP9081 - црна
  Код SP9081 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Код YF8852 - црвена
  Код YF8852 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Код NH2851 - портокалова
  Код NH2851 - портокалова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Код YF8852 - светло зелено
  Код YF8852 - светло зелено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код B38/1996 - црна
  Код B38/1996 - црна
  Special Price ден 406,00 Регуларна цена ден 696,00
 6. Код B28-822 - небесно сина
  Код B28-822 - небесно сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 7. Код 11551-10 - кафеава
  Код 11551-10 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Код B27 - бела
  Код B27 - бела
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Код LS543 - портокалова
  Код LS543 - портокалова
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 10. Код OY1210 - жолта
  Код OY1210 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71