Ново -40%

Код JY- 6529

На залиха
SKU
336211
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1007 - ментол
  Код AC-1007 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код AC-1024 - жолта
  Код AC-1024 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Код B11 - кафеава
  Код B11 - кафеава
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Код AC-1016 - црвена
  Код AC-1016 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 5. Код AC-1018 - бела
  Код AC-1018 - бела
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 6. Код LS594 - црвена
  Код LS594 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Код NH2851 - портокалова
  Код NH2851 - портокалова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 8. Код HS-5135 - жолта
  Код HS-5135 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Код AC1001 - розова
  Код AC1001 - розова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 10. Код JZ-1901 - црвена
  Код JZ-1901 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71