-45%

Код NH2841 - капучино - Чанти

Нема на залиха
SKU
336481
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B105 - кафеава
  Код B105 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B83 - кафеава
  Код B83 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B76 - кремова
  Код B76 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код B76 - кафеава
  Код B76 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код B118
  Код B118
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Код LS594 - жолта
  Код LS594 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код AC-1027 - портокалова
  Код AC-1027 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Код B163 - розова
  Код B163 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код 20101 - црна
  Код 20101 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B132 - небесно сина
  Код B132 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Код B54 - розова
  Код B54 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B155 - 1 - шарена
  Код B155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Код Y81914-1 - црна
  Код Y81914-1 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Код 3344 - кафеава
  Код 3344 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Код B41 - борда
  Код B41 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71