Маица - код 613 - црна

Нема на залиха
SKU
181-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1031
  Топ - код 1031
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в сиво - код 333
  Комплет - код 333 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектна дамска тениска в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 5 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Пола с атрактивен десен на цветя - код 8571 - 7
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска тениска с ефектен гръб в тъмнозелено - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 3324 - 3
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Топ - код 12811 - ментол
  Топ - код 12811 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71