Код 783

Нема на залиха
SKU
38452
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски изрязани бански в две части в синьо - код 1296
  Купачи - код 1296 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски бански в бяло - код 6198
  Купачи - код 6198 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 6
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски бански в светлосиньо - код 9142
  Купачи - код 9142 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски бански в масленозелено рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски бански в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Парео - код 4970 - шарена
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивен бански в две части шарени - код 8888 - 5
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Бански комплект в цвят тюркоаз - код 2671
  Купачи - код 2671 - 6 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски бански в светлосиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71