Ново -40%

Фустан - код 2268 - виолетова

На залиха
SKU
293296
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 698 - небесно сина
  Фустан - код 698 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Фустан - код 7049 - ментол
  Фустан - код 7049 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Јакна - код 761 - борда
  Јакна - код 761 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 1146 - небесно сина
  Фустан - код 1146 - небесно сина
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Фустан - код 3082 - шарена
  Фустан - код 3082 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 7770 - розова
  Фустан - код 7770 - розова
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Комплет - код 0028 - розова
  Комплет - код 0028 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кошула - код 683 - жолта
  Кошула - код 683 - жолта
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 9. Блуза - код 5451 - бела
  Блуза - код 5451 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Топ - код 167 - жолта
  Топ - код 167 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71