Ново -40%

Фустан - код 2268 - сина

Нема на залиха
SKU
293311
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3698 - кафеава
  Фустан - код 3698 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Код AC-1007 - кафеава
  Код AC-1007 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Комплет - код 2828 - црвена
  Комплет - код 2828 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Код HS-98101 - сиво
  Код HS-98101 - сиво
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 5. Топ - код 7828 - црна
  Топ - код 7828 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Фустан - код 061 - небесно сина
  Фустан - код 061 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Маица - код 3552 - бела
  Маица - код 3552 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Комбинезон - код 691 - црна
  Комбинезон - код 691 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 8582 - бело
  Фустан - код 8582 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71