Фармерки - код 679 - светло сина

Нема на залиха
SKU
325-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 651 - бело
  Комплет - код 651 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 0990 - окер
  Блуза - код 0990 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Стилен дамски гащеризон в жълто - код 720
  Стилен дамски гащеризон в жълто - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 1140 - кремова
  Фустан - код 1140 - кремова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 6761 - црна
  Фустан - код 6761 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Панталони - код 954 - путер зелена
  Панталони - код 954 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комплет - код 752 - црвена
  Комплет - код 752 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 4141 - црвена
  Сако - код 4141 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Маица - код 3542 - бела
  Маица - код 3542 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71