-20%

Сукња - код 108 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
205
-20%
Special Price MKD 1.131,00 Регуларна цена MKD 1.421,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Сукња - код 1098 - 1
  Сукња - код 1098 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Код B494 - окер
  Код B494 - окер
  Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 928,00
 2. Маица - код 36755 - ментол
  Маица - код 36755 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Елек - код 9153 - темно сина
  Елек - код 9153 - темно сина
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Дамски гащеризон по тялото в лилаво - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Туника - код 4605 - црна
  Туника - код 4605 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 4404 - шарено
  Фустан - код 4404 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамско долнище в светлосиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71