Фустан - код 966 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
49-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6331 - ментол
  Фустан - код 6331 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски топ с дантела в червено - код 2965
  Топ - код 2965 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Код 1933
  Код 1933
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Черна тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Најниско MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 10. Кратки панталони - код 6815 - црна
  Кратки панталони - код 6815 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71