Ново -44%

Дамска блуза в бяло - код 6561

На залиха
SKU
296011
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини
 • Елегантна дамска блуза в бял цвят.
 • Свободно паднало деколте.
 • С връзки през врата.
 • Широки дълги ръкави с маншет.
 • Свободна линия. 

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6568 - окер
  Блуза - код 6568 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 5581 - темно сина
  Блуза - код 5581 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Блуза - код 6613 - црна
  Блуза - код 6613 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Блуза - код 6613 - светло сина
  Блуза - код 6613 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Блуза - код 3319 - линии
  Блуза - код 3319 - линии
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 5574 - зелена
  Блуза - код 5574 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 6650 - светло сина
  Блуза - код 6650 - светло сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 3371 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 3371 - 3 - небесно сина
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Блуза - код 753 - бело
  Блуза - код 753 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71