Ново -44%

Дамска блуза в черно - код 6561

На залиха
SKU
296026
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини
 • Елегантна дамска блуза в черен цвят.
 • Свободно паднало деколте.
 • С връзки през врата.
 • Широки дълги ръкави с маншет.
 • Свободна линия. 

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9897 - светло сина
  Блуза - код 9897 - светло сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Блуза - код 756 - кафеава
  Блуза - код 756 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Блуза - код 060 - светло сина
  Блуза - код 060 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 1162 - виолетова
  Блуза - код 1162 - виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 6. Блуза - код 6568 - бела
  Блуза - код 6568 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Блуза - код 9897 - розова
  Блуза - код 9897 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 8. Блуза - код 756
  Блуза - код 756
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 9. Блуза - код 4256 - жолта
  Блуза - код 4256 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71