Ново -44%

Дамска блуза в цвят корал - код 6561

На залиха
SKU
296071
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини
 • Елегантна дамска блуза в цвят корал. 
 • Свободно паднало деколте. 
 • С връзки през врата. 
 • Широки дълги ръкави с маншет. 
 • Свободна линия. 

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Корали

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 6077 - 2 - розова
  Панталони - код 6077 - 2 - розова
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 1162 - жолта
  Блуза - код 1162 - жолта
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Маица - код 3597 - црна
  Маица - код 3597 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 0088 - црвена
  Фустан - код 0088 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 4022 - виолетова
  Топ - код 4022 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Комбинезон - код 4406 - црна
  Комбинезон - код 4406 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 0902 - ментол
  Комбинезон - код 0902 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 9. Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 3070 - жолта
  Блуза - код 3070 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71