Ново -44%

Дамска блуза в цвят мента - код 6561

На залиха
SKU
296056
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини
 • Елегантна дамска блуза в цвят мента.
 • Свободно паднало деколте.
 • С връзки през врата.
 • Широки дълги ръкави с маншет.
 • Свободна линия. 

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 1162 - бела
  Блуза - код 1162 - бела
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 3. Блуза - код 5574 - темно сина
  Блуза - код 5574 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 4256 - зелена
  Блуза - код 4256 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 6613 - црна
  Блуза - код 6613 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Блуза - код 1162 - светло сина
  Блуза - код 1162 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 7. Блуза - код 6568 - борда
  Блуза - код 6568 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 9897 - темно сина
  Блуза - код 9897 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 5451 - кафеава
  Блуза - код 5451 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 6568 - зелена
  Блуза - код 6568 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71