Маица - код 111 - црна

Нема на залиха
SKU
169-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 6787 - виолетова
  Фустан - код 6787 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски бански в червено - код 6158
  Купачи - код 6158 - 2 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 10122
  Фустан - код 10122
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Кошула - код 7126 - зелена
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дамска тениска с надпис в светлозелено - код 11905
  Маица - код 11905
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71