-33%

Маица - код 619 - црвена

Нема на залиха
SKU
135
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маица

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Маица - код 2425 - црвена
  Маица - код 2425 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4244 - црвена
  Блуза - код 4244 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Сукња - код 3463 - кафеава
  Сукња - код 3463 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 6392 - црна
  Блуза - код 6392 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Маица - код 4079 - зелена
  Маица - код 4079 - зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Код Р115 - темно сива
  Код Р115 - темно сива
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Фустан - код 11604 - црна
  Фустан - код 11604 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Дамски черен клин с надпис - код 4326
  Хеланки - код 4326 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71