-38%

Кошула - код 431 - сиво

Нема на залиха
SKU
55
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Кошула

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 0589 - бело
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 7674 - окер
  Код 7674 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Палто - код 9099 - сиво
  Палто - код 9099 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 41511 - бело
  Блуза - код 41511 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Јакна - код 6288 - кремова
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 8. Елегантен дамски топ в жълто - код 3020
  Топ - код 3020 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Сукња - код 3836 - небесно сина
  Сукња - код 3836 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71