Комплет - код 453 - праска

Нема на залиха
SKU
38624-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Праска

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - сиво
  Блуза - код 1596 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 4155 - црна
  Блуза - код 4155 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 5525 - небесно сина
  Блуза - код 5525 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Комплет - код 5758 - 1
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Елегантен дамски топ в бежово - код 5445
  Топ - код 5445
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Елек - код 2531 - шарена
  Елек - код 2531 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 11808 - бело
  Фустан - код 11808 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 4361
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2409
  Фустан - код 2409
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71