Комплет - код 349 - бела

Нема на залиха
SKU
41460
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комплет - код 31411 - 1 - бело
  Комплет - код 31411 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комплет - код 2406
  Комплет - код 2406
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Комплет - код 3104 - бело
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Комплет - код 8281 - бело
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 98796 - тиркизна
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 555 - сиво
  Комплет - код 555 - сиво
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Тренерки - код 5069 - ментол
  Тренерки - код 5069 - ментол
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 6. Комплет - код 2234 - црна
  Комплет - код 2234 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски комплект в синьо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 0931 - црна
  Комплет - код 0931 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 10. Комплет - код 2961 - црна
  Комплет - код 2961 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71